53272. Anita Houvenaeghel: Blomstrende træer

Sign. Anita Houvenaeghel 73. Olie på lærred. 47 x 66

Varenr 53272

14 Marts 2018 19:58

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 750 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

340750 DKK2018-03-14 18:51
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms