53273. Anita Houvenaeghel: Blomstrende rosa træer

Olie på lærred. Sign. Anita Houvenaeghel 73. 65,5 x 80,5 cm

Varenr 53273

14 Marts 2018 19:58

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 750 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

340750 DKK2018-03-14 18:51
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms