52318. Ejnar Hansen (1884-1965): Landskab, Californien

Olie på lærred monteret på pap. Sign. E. Hansen 40 x 50 cm

Varenr 52318

28 Marts 2018 20:28

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms