53376. Evelyn Thorbjørn (1911-1985): Parti fra Grønlandsk fjord

Olie på lærred. Sign. E. Thorbjørn Grønland. 67 x 97 cm

Varenr 53376

28 Marts 2018 20:28

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 600 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

25874600 DKK2018-03-24 09:37
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms