53525. Clemmen Clemmensen: Parti med huse

Olie på lærred, 42,5 x 59 cm. Sign. Cl. Clemmensen 1915. Mærkat K.E. 1915

Varenr 53525

28 Marts 2018 20:30

Vurdering 800-1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms