53095. Johan Neumann (1860-1940): Figurer og både ved en bro, Gilleleje

Olie på lærred, sign. Joh. Neumann. 45 x 68 cm

Trænger til rens

Varenr 53095

28 Marts 2018 20:31

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK 1.000 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

79531.000 DKK2018-03-27 14:40
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms