53098. Johan Neumann (1860-1940): Skibe på havet

Olie på lærred, sign. Joh. Neumann. 58 x 92 cm

Trænger til rens

Varenr 53098

28 Marts 2018 20:32

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 1.000 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 2000-3000 DKK

225241.000 DKK2018-03-28 20:30
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms