53098. Johan Neumann (1860-1940): Skibe på havet

Olie på lærred, sign. Joh. Neumann. 58 x 92 cm

Trænger til rens

Varenr 53098

28 Marts 2018 20:32

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 1.000 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 2000-3000 DKK

225241.000 DKK2018-03-28 20:30
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms