53014. Arup Jensen: Kuttere i Københavns Havn

Olie på lærred, 70 x 100 cm. Sign. Arup Jensen

Varenr 53014

28 Marts 2018 20:32

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 400 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 800 DKK

22370400 DKK2018-03-27 22:43
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms