53015. Ubekendt: Københavnerparti - vinter

Olie på lærred, 61 x 85 cm. Sign. monogram CJ

Varenr 53015

28 Marts 2018 20:33

Vurdering 1600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms