53465. Niels V. Dorph (1862-1931): Ung pige læser højt for en ældre mand

Olie på lærred. Sign. NVD 85. 33 x 31 cm

Varenr 53465

28 Marts 2018 20:36

Vurdering 2000-3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms