53657. Søren Lund: Heste på græs

Olie på lærred, 41 x 45 cm. Sign. Søren Lund 92

Varenr 53657

28 Marts 2018 20:37

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 600 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

19045600 DKK2018-03-21 20:21
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms