53657. Søren Lund: Heste på græs

Olie på lærred, 41 x 45 cm. Sign. Søren Lund 92

Varenr 53657

28 Marts 2018 20:37

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 600 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

19045600 DKK2018-03-21 20:21
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms