53657. Søren Lund: Heste på græs

Olie på lærred, 41 x 45 cm. Sign. Søren Lund 92

Varenr 53657

28 Marts 2018 20:37

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 600 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

19045600 DKK2018-03-21 20:21
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms