53683. Alf Broge (1870-1955): En lille gåsevogter ved en solbeskinnet gård

Olie på lærred. Sign. Alf Broge. 47 x 63 cm

Varenr 53683

28 Marts 2018 20:38

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK 1.400 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 2000-3000 DKK

17361.400 DKK2018-03-28 13:36
TDOMAIN1.300 DKK2018-03-28 04:27
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms