53687. Johan Neumann (1860-1940): Skibe i Københavns havn

I baggrunden byens tårne og mastekranen på Holmen. Olie på lærred, sign. Johan Neumann. 45 x 68 cm

Varenr 53687

28 Marts 2018 20:38

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 850 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1500-1800 DKK

22524850 DKK2018-03-28 20:35
1736800 DKK2018-03-28 20:22
9945750 DKK2018-03-21 14:37
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms