53687. Johan Neumann (1860-1940): Skibe i Københavns havn

I baggrunden byens tårne og mastekranen på Holmen. Olie på lærred, sign. Johan Neumann. 45 x 68 cm

Varenr 53687

28 Marts 2018 20:38

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 850 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1500-1800 DKK

22524850 DKK2018-03-28 20:35
1736800 DKK2018-03-28 20:22
9945750 DKK2018-03-21 14:37
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms