52064. Alfred Karl Julius Otto von Schönberger (1845-efter 1880): Pige med hunde

Olie på lærred, sign. Schönberger, München og dat. 1887, 92 x 66 cm.
(Købt i Frankfurt am Main i 1971)

Varenr 52064

28 Marts 2018 20:39

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms