52463. Japansk skab

Skuffer og rum med skydedøre. Intarsia i front og sider. 48 x 29 cm, H: 56 cm (fyldning til 2. skydedør findes, men ramme mangler. Et par "håndtag" mangler, afslag i finér)

Varenr 52463

28 Marts 2018 20:49

Vurdering 1600 DKK

6244800 DKK2018-03-27 23:10
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms