52463. Japansk skab

Skuffer og rum med skydedøre. Intarsia i front og sider. 48 x 29 cm, H: 56 cm (et par "håndtag" mangler, afslag i finér)

Varenr 52463

28 Marts 2018 20:49

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 800 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 1600 DKK

6244800 DKK2018-03-27 23:10
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms