53359. J. G. Grove: Komposition

Olie på lærred, 65 x 48 cm. Sign. J. G. Grove -61

Varenr 53359

28 Marts 2018 19:52

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms