52585. Jan Hällfors (f.1951): To kompositioner

Olie på lærred. Sign. monogram '01 på bagsiden. 62 x 60 cm

Varenr 52585

28 Marts 2018 19:53

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 1.000 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

182211.000 DKK2018-03-27 19:37
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms