52308. Dan Sterup Hansen: Komposition med figurer

Litografi sort hvid. Tryksigneret Dan Sterup-Hansen 72, bladmål 53 x 75,5 cm

Varenr 52308

28 Marts 2018 19:54

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms