52698. Reidar Magnus: Jomfru Maria

Olie på lærred. Sign. Reidar Magnus 1967. Udstillingsstempel "Koloristerne" 1968, nr. 104 på bagsiden. 56 x 46 cm

Varenr 52698

28 Marts 2018 19:55

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms