53368. Spejl i rokokostil

Forgyldt ramme med bladværk, rocailler mm. Facetslebet spejlglas. 20. årh. 106 x 48 cm

Varenr 53368

28 Marts 2018 20:00

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK 900 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

20436900 DKK2018-03-28 14:30
20749850 DKK2018-03-26 11:05
21573800 DKK2018-03-22 14:38
18962750 DKK2018-03-21 16:42
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms