53564. Hjørneskab, 19. årh.

Mahogni, tandsnit foroven. To døre. Højde 218, dybde 72 cm.

Alm. brugsspor, ene nederste fyldning udskiftet med egetræ.

Varenr 53564

28 Marts 2018 20:01

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms