53047. Nyrokoko sofa af udskåret bøgetræ

Stel af bøg, cabriole ben, udskæringer. Betræk af blåt velour. 20. årh. Længde 134, D. 64 cm

Varenr 53047

28 Marts 2018 20:09

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 425 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

SUSANNE123425 DKK2018-03-23 07:24
14899400 DKK2018-03-22 10:03
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms