53836. Hans J. Wegner: Trepersoners sofa, model GE-290

Stel af lakeret teak, skråtstillede bagben. Løse hynder med grønt uldbetræk. Længde 180 cm.
Formgivet 1953. Stemplet Getama

Alm. brugsslitage

Varenr 53836

4 April 2018 19:31

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 7.000 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 8000 DKK

687.000 DKK2018-04-04 19:29
191076.500 DKK2018-04-04 19:15
154256.000 DKK2018-03-30 21:38
182495.500 DKK2018-04-03 19:26
201184.400 DKK2018-03-29 12:05
PIET4.000 DKK2018-03-29 00:03
 4.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms