53288. Piedestal

Forgyldt stel på trepasfod udskåret med bladværk, sargen med laurbærkrans. Rund plade af hvid marmor. Ca. 1900. Dia. 42, H. 77

Varenr 53288

4 April 2018 20:23

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 400 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

293400 DKK2018-04-04 20:20
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms