53097. Johan Neumann (1860-1940): Kystparti med skibe

Olie på lærred, sign. Johan Neumann, 62 x 95 cm

Varenr 53097

4 April 2018 20:34

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 1.300 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 2000-3000 DKK

3401.300 DKK2018-04-03 09:37
225241.300 DKK2018-04-04 20:31
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms