48064. Ubekendt maler, 19. årh., efter C.W. Eckersberg: Portræt af Bertel Thorvaldsen

Olie på lærred. Kopi af portræt af Thorvaldsen udført af C.W. Eckersberg, 1920, Thorvaldsens Museum.
48,5 x 40 cm. Usign. 19. årh.

Retoucheringer, lærred dubleret

Varenr 48064

4 April 2018 20:35

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 1.000 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

260011.000 DKK2018-03-30 12:14
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms