53030. Ubekendt kunstner: Skovlandskab

Olie på papir monteret på lærred. Usign.
28 x 28 cm. 19. årh.

Gulnet, huller/revner i papir.

Varenr 53030

4 April 2018 20:36

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms