53629. A. Delahogue: Ruiner

Olie på lærred, 18,5 x 26,5 cm. Sign. for- og bagside. Datering bagside: Mai 1931

Varenr 53629

4 April 2018 20:36

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms