53777. Erik Larsen: Gadeparti

Akvarel, 23,5 x 31 cm. Sign. Erik Larsen

Varenr 53777

4 April 2018 20:36

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK 250 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 500 DKK

25200250 DKK2018-04-01 10:12
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms