52302. A.P. Madsen (1822-1911): Landskab med ko ved bredden af en sø

Olie på lærred. Sign. A. P. Madsen 1874. 44 x 58 cm

Varenr 52302

4 April 2018 20:37

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms