53654. Troels Trier: Vase med hvide blomster

Olie på lærred. Sign. T. Trier. 65 x 47 cm

Varenr 53654

4 April 2018 20:43

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 1.800 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

189161.800 DKK2018-04-04 20:39
128291.800 DKK2018-04-04 20:41
231121.200 DKK2018-04-04 20:35
LISKRUSE48700 DKK2018-04-04 19:52
25744550 DKK2018-03-30 15:46
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms