53684. Ubekendt kunstner: Gård i sommersol

Olie på lærred. Sign. Hans R. 28. 36 x 48 cm

Varenr 53684

4 April 2018 20:38

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms