53685. Ubekendt maler: Lyngklædte bakker

Olie på lærred, sign. monogram CAV 13. 30 x 52 cm

Varenr 53685

4 April 2018 20:39

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms