53739. Ejnar Kragh (1903-1981): Sti lang å

Olie på lærred, 80 x 100 cm. Sign. Ejnar R. Kragh

Varenr 53739

4 April 2018 20:40

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 850 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

BASSET850 DKK2018-04-04 18:48
SP800 DKK2018-04-04 12:55
4165600 DKK2018-04-04 09:56
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms