53739. Ejnar Kragh (1903-1981): Sti lang å

Olie på lærred, 80 x 100 cm. Sign. Ejnar R. Kragh

Varenr 53739

4 April 2018 20:40

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 850 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

BASSET850 DKK2018-04-04 18:48
SP800 DKK2018-04-04 12:55
4165600 DKK2018-04-04 09:56
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms