53182. Cort Jacobsen (1911-1967): Brændende hus

Olie på plade, 20 x 11,5 cm. Sign. Cort Jacobsen

Varenr 53182

4 April 2018 20:41

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 500 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

340500 DKK2018-04-03 09:38
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms