52316. Ejnar Hansen (1884-1965): Landskab med hus bag træer

Olie på lærred, sign. EH 10 og på bagsiden Ejnar Hansen. 58 x 63.

Varenr 52316

4 April 2018 20:41

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 500 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

14299500 DKK2018-04-04 20:38
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms