52317. Ebba Carstensen (1885-1967): Landskab med huse

Olie på lærred. Usign. 63 x 70 cm.

Kraftigt krakeleret

Varenr 52317

4 April 2018 20:42

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms