52575. Hans Agersnap (1857-1925): Vinterlandskab, solnedgang

Olie på lærred monteret på plade. Sign. Agersnap. 21,5 x 27 cm

Varenr 52575

4 April 2018 20:43

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms