52576. Tora Pors (1913-2000): Landskab med blomstrende træer

Olie på lærred. Sign. Tora Pors. 67 x 57 cm

Varenr 52576

4 April 2018 20:43

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms