53467. Skønvirke kande af sølv

Kande dekoreret med stregmønster og kastanieblade i relief. Halsen indvendigt forgyldt. Københavnerstemplet 1907. H. 22 cm. Vægt ca. 406g

Varenr 53467

4 April 2018 20:45

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 1.400 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 1400 DKK

223231.400 DKK2018-04-04 20:43
9481.300 DKK2018-03-31 22:34
191701.200 DKK2018-03-28 20:37
193551.100 DKK2018-03-28 18:40
14983850 DKK2018-03-28 17:42
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms