53838. Hans J. Wegner: Lænestol, model GE-290

Stel af lakeret teak. Skråtstillede bagben, løse hynder med grønt uldbetræk.
Stemplet Getama. Formgivet 1953

Alm. brugsspor, stel fremstår bleget

Varenr 53838

4 April 2018 19:39

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 4.400 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

FREDE20184.400 DKK2018-04-04 19:25
SHETA4.400 DKK2018-04-04 19:37
191073.600 DKK2018-04-04 19:17
683.000 DKK2018-04-02 22:06
260032.800 DKK2018-03-30 20:23
204302.800 DKK2018-04-02 12:50
201182.400 DKK2018-03-29 12:05
 2.400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms