51493. Jean Deyrolle og Zora Staack, litografier (2)

To litografier, komposition sign. J. Deyrolle epréuve, 53,5 x 33 cm samt litografi signeret Zora Staack L'epreuve d'artiste, lysmål 49 x 34 cm

Varenr 51493

4 April 2018 19:59

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 600 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

18209600 DKK2018-04-04 15:38
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms