52309. C. H. Corneliussen: "Havnebillede"

Sign. Cornelius 60. Olie på masonit, 52 x 69 cm

Varenr 52309

4 April 2018 19:59

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms