52583. Jan Hällfors (f.1951): Komposition

Olie på lærred. Sign. monogram og 05 på bagsiden.
186x 106 cm

Varenr 52583

4 April 2018 20:00

Vurdering 6000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms