52700. Tage Stentoft (1924-): Litografi og træsnit, Blomster (2)

Litografi med blomster i vase, sign. Tage Stentoft 73 eget tryk samt træsnit, blomster i landskab, sign. Tage Stentoft 64 eget tryk.
Lysmål 47 x 35 og 28 x 29 cm

Varenr 52700

4 April 2018 20:00

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms