53807. Davenport/skrivepult

Nøddetræ og mahogni. Undedel med skab flankeret af udskårne figurer. I siden skab med skuffer.
Bredde 78, dybde 62, bagkantens højde 78 cm

Lister mangler, en del løse lister medfølger. Uden nøgle

Varenr 53807

4 April 2018 20:04

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK 1.700 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 800 DKK

191711.700 DKK2018-04-03 22:17
190451.600 DKK2018-04-04 19:31
244431.200 DKK2018-04-03 22:51
68400 DKK2018-04-02 22:09
21573350 DKK2018-04-01 14:03
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms