53907. Malet vitrineskab, 19. årh.

Gammelt glas, senere monterede forgyldte skæringer. Grå. 91 x 24, H. 90
1 siderude mangler

Varenr 53907

4 April 2018 20:08

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 2.200 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

186572.200 DKK2018-04-04 20:06
2212.200 DKK2018-04-04 20:06
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms