53907. Malet vitrineskab, 19. årh.

Gammelt glas, senere monterede forgyldte skæringer. Grå. 91 x 24, H. 90
1 siderude mangler

Varenr 53907

4 April 2018 20:08

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 2.200 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

186572.200 DKK2018-04-04 20:06
2212.200 DKK2018-04-04 20:06
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms