53564. Hjørneskab, 19. årh.

Mahogni, tandsnit foroven. To døre. Højde 218, dybde 72 cm.

Alm. brugsspor, ene nederste fyldning udskiftet med egetræ.

Varenr 53564

11 April 2018 20:13

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 1.000 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

260621.000 DKK2018-04-11 16:29
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms