53526. Finn Andersen: Solsikker

Olie på lærred, 70 x 60 cm. Sign. Finn An.

Varenr 53526

11 April 2018 20:24

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms