53528. Aage Strand: Laxe fiskere i Høgsfjord ved Stavanger

Olie på lærred, 60 x 70 cm. Sign. AS

Varenr 53528

11 April 2018 20:25

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 550 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

17602550 DKK2018-04-11 20:20
18655500 DKK2018-04-11 15:04
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms