53528. Aage Strand: Laxe fiskere i Høgsfjord ved Stavanger

Olie på lærred, 60 x 70 cm. Sign. AS

Varenr 53528

11 April 2018 20:25

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 550 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

17602550 DKK2018-04-11 20:20
18655500 DKK2018-04-11 15:04
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms